همکاری با علاقه مندان به کسب و کار

وبسایت تخفیف دون یک وبسایت معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره از طرف مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی و انواع مجوز های لازم را داراست، و کاملا قابل اعتماد و اطمینان است.

کسانی که علاقه مند به همکاری در فروش فایل هستند میتوانند در سایت تخفیف دون به عنوان فروشنده استخدام شوند و محصولات خود را به فروش بگذارند. و از این طریق درآمد خود را به دست آورند. شما میتوانید هم اکنون فروشنده تخفیف دون شوید و فایل های خود را در سایت به فروش بگذارید. شما از طریق فروش فایل های خود میتوانید ۸۰ درصد فروش محصولاتتان را کسب کنید! البته شما اگر با لینک بازاریابی خودتان محصولاتتان را در شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر به اشتراک بگذارید میتوانید ۹۰ درصد فروش را به خود اختصاص دهید! برای شروع کسب و کارتان فقط کافیست به آدرس https://takhfifdoon.com/dashboard مراجعه کنید.

و البته کسانی که به فروش فایل علاقه ای ندارند، میتوانند با بازاریابی و اشتراک لینک بازاریابی خود ۱۰ درصد از فروش را کسب کنند! فقط کافیست با مراجعه به آدرس https://takhfifdoon.com/affiliate میتوانند لینک بازاریابی خود را به اشتراک بگذارند و بدون نیاز به صرف وقت و انجام کار کسب درآمد کنند. (این بخش بیشتر مورد استفاده مدیران سایت ها و کانال های تلگرامی مورد استفاده قرار میگیرد)

اخبار سایت

دسته بندی و برچسب

دسته ها: اخبار سایت برچسب ها: