عضویت در سایت
نام محصولقیمت محصولتنظیمات
۲,۰۰۰ تومان – خرید
این بار تخفیف دون با یک سورس برنامه نویسی دیگر تحت عنوان سورس App Locker برای اندروید از بخش سورس های اندروید در خدمت شما دوستان هستیم. برنامه قفل، برای برنامه های اندروید طراحی شده که امکان قفل کردن برنامه های مختلف اندروید و محتوای رسانه از تلفن را می دهد.
این برنامه کاربر پسند اجازه می دهد تا کاربر به قفل برنامه های مختلف اندروید مانند گالری، واتساپ، فیس بوک و بسیاری برنامه های دیگر بپردازد. و هچنین برخی از برنامه های که نمی خواهد دیده شوند را پنهان کند. به کمک این سورس کد میتوانید یک اپلیکیشن اندرویدی زیبا برای قفل برنامه ها ایجاد کرده و در مارکت های اندروید برای فروش قرار بدید. همچنین این سورس کد اندروید App Locker دارای امکانات و ویژگی های متنوعی است که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
برخی از امکانات و ویژگی های سورس App Locker برای اندروید : برنامه همه کاره در دامنه قفل نیاز به حافظه کم پشتیبانی از صفحه کلید تصادفی و الگوی نامرئی تم های خوب طراحی شده تسهیل قفل با تغییر در زمان و مکان قابلیت بهینه سازی و افزایش تجربه کاربر کارکرد آسان کاهش مصرف گوشی و… اگر مشکلی در مورد سورس اندروید قفل گوشی داشتید، میتونید از بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

  • قیمت در تخفیف دون : فقط ۱۵,۰۰۰ تومان ۲,۰۰۰ تومان !

  • ۲,۰۰۰ تومان – خرید

    دیدگاهها بسته است.

    برو بالا