عضویت در سایت
نام محصولقیمت محصولتنظیمات
۷,۵۰۰ تومان – خرید

در این پست قصد معرفی یک پلاگین وردپرس کمکی برای ایزی دیجیتال دانلود رو داریم. EDD Dropbox File Store نام یک پلاگین کمکی ( Extension ) برای پلاگین محبوب Easy Digital Downloads (بهترین پلاگین وردپرس برای فروش فایل های دانلودی) است و این قابلیت را به EDD اضافه میکند که بتوانید فایل های خود را در فضای DropBox آپلود کنید و به فروش برسانید. دراپ باکس هم یکی از سایت های آپلود فایل بسیار معتبر است که مدیر و موسس آن هم یک ایرانی هست و محبوبیت بسیار زیادی در تمام دنیا داره. تخفیف دون این محصول کاربردی رو با تخفیف باور نکردنی برای کاربران عزیز تخفیف دونی آماده کرده.

پلاگین آپلود فایل در DropBox و فروش توسط EDD

با استفاده از پلاگین کمکی EDD Dropbox File Store ، شما میتوانید پلاگین EDD را به اکانت خود در دراپ باکس متصل کنید و فایل های دانلودی خود را در فضای دراپ باکس آپلود کنید و توسط EDD به فروش برسانید.

شما از ۲ طریق میتوانید از EDD Dropbox File Store استفاده کنید.

یک. شما میتوانید از داخل خود پنل وردپرس، فایل ها را به همان شکلی که در حالت معمولی در هاست و داخل وردپرس آپلود میکردید، در دراپ باکس هم آپلود کنید. یعنی به بخش رسانه ها یک بخش به نام DropBox اضافه میشود که میتوانید فایل ها را داخل دراپ باکس آپلود کنید و توسط EDD به فروش برسانید.

دو. شما میتوانید مستقیما فایل های خود را در اکانت دراپ باکس خود (از طریق خود سایت دراپ باکس و یا نرم افزار FTP آن) آپلود کنید. بعد به پنل وردپرس رفته و از بخش DropBox از آن ها در پلاگین EDD استفاده کنید.

قیمت اصلی محصول : ۲۹,۰۰۰ تومان!

قیمت فوق العاده در تخفیف دون : ۷۵۰۰ تومان! (۸۰ درصد تخفیف ویژه کاربران تخفیف دون)


  • قیمت در تخفیف دون : فقط ۲۹,۰۰۰ تومان ۷,۵۰۰ تومان !

  • ۷,۵۰۰ تومان – خرید

    دیدگاهها بسته است.

    برو بالا